Kurumsal

1986’da Tekstil Sektöründe kurulan firmamız kurulduğu yıldan itibaren yurt içi ve yurt dışında tekstil makineleri yedek parça tedariği sağlamaktadır. Kurucularımızın İnşaat Mühendisliği ve Mimarlıkalanında uzun yıllar endüstriyel yapı inşaatı yapan firmalarda,mimari ve statik proje uygulama tecrübelerini kazandıktan sonra 2015 yılında İnşaat, Mühendislik ve Mimarlık alanlarında faaliyetlerini genişletmişlerdir.
Genç, uzman ve dinamik bir ekibin başarılı çalışmalarıyla sektörde kendini kısa zamanda kanıtlamıştır. Profesyonel çalışma sistemi içerinde, proje aşamasından başlayarak, temelden anahtar teslim projelere kadar; yatırımcılara, sürdürülebilir, ekonomik ve çevreci inşaatlar yaparak büyük avantajlar sağlamaktadır.
Uygun ve kaliteli fiyat, zamanında iş teslimini prensip edinen firmamız. Konvansiyonel yapılara nazaran daha hızlı ve kaliteli olan, prefabrik, çelik konstrüksiyon ve kompozit yapılar üreterek ekonomik, zamanında yapılar üretmiştir.
Kalite ve güveni kendine ilke edinmiş olan Çıralı Tekstil İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ltd. Şti.’ i bu prensibiyle her daim  sektörün lider firmaları arasında yer almayı hedefler.